Aktualności

Pijanowice 12 grudnia 2012

Spotkanie mikołajkowe

Pewnego zimowego wieczoru do dzieci z naszej wioski przybyło, aż dwóch świętych Mikołajów.

» czytaj więcej..
Zalesie 12 grudnia 2012

Procesja Światła

Dnia 8 grudnia 2012 r. delegacje Ochotniczej Straży pożarnej z naszej gminy w tym także z Zalesia, pojechały do Poznania, aby uczestniczyć w Procesji Światła w święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

» czytaj więcej..
czarkowo 12 grudnia 2012

Zaproszenie na Spotkanie Opłatkowe

Dnia 16 grudnia 2012 r. o godz. 15:00 na sali wiejskiej w Czarkowie odbędzie się Spotkanie Opłatkowe. Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich "Czarkowianki" serdecznie zaprasza na spotkanie wszystkie członkinie KGW, a także Sołtysa, Radę Sołecką oraz Radnego Zdzisława Zdęgę.

» czytaj więcej..
Wycisłowo 11 grudnia 2012

Sołectwo Wycisłowo na Gali Wolontariusz 2012

"Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje, ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce, z jakim tej pomocy się udziela.” cyt. Jan Paweł II. Wolontariuszami możemy być wszyscy . Pod warunkiem, że to co mamy najcenniejszego, czyli nasz czas i dobre chęci, będziemy chcieli ofiarować innym.

» czytaj więcej..
czarkowo 11 grudnia 2012

MIKOŁAJ odwiedził dzieci w Czarkowie

Dnia 9 grudnia 2012 r. Koło Gospodyń Wiejskich "Czarkowianki", wraz z Sołtysem i Radą Sołecką zorganizowały pierwsze podczas swojej działalności Spotkanie Mikołajkowe. Uroczystość, na którą zaproszono 25 dzieci z rodzicami rozpoczęła się o godz. 14:00, na sali wiejskiej w Czarkowie.

» czytaj więcej..