Ania Wyszkoni i Czarno-Czarni w Poniecu

Gwiazdą tegorocznych Dni Ziemi Ponieckiej będzie Ania Wyszkoni i zespół Czarno-Czarni. Występ wokalistów będzie najważniejszym wydarzeniem tych dni. Na mieszkańców czeka też wiele innych atrakcji, które z pewnością zachęcają do wspólnego świętowania.

 

 

 

W tym roku Dni Ziemi Ponieckiej zaplanowano na 18 i 19 lipca. Najwięcej atrakcji odbędzie się drugiego dnia wspólnego świętowania, czyli w sobotę. - Główną atrakcją wieczoru będzie koncert Ani Wyszkoni i oraz zespołu Czarno-Czarni - mówi Maciej Malczyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Poniecu. - Co roku staramy się wybierać artystów, którzy w poprzednich latach nie występowali na scenach naszego powiatu, a których utwory są popularne. Mamy nadzieję, że te występy gwiazd przypadną do gustu naszym mieszkańcom podobnie jak Stachursky w zeszłym roku i Big Cyc dwa lata temu. Ponadto szykujemy dla mieszkańców jeszcze jedną dużą niespodziankę. Co to będzie? Zdradzimy dopiero w najbliższych tygodniach - dodaje.

 

Ponadto w programie imprezy nie zabraknie turnieju wsi tzw. sołtysiady. - W tym roku rocznicowa, bo dziesiąta edycja tej zabawy. Na pewno na uczestników będą czekały niecodzienne zadania, a dla mieszkańców szykuje się ciekawe widowisko - zapowiada dyrektor GCKiR w Poniecu. Z kolei na najmłodszych będzie czekał ogromny plac zabaw i jak zawsze wszystko zupełnie za darmo. Zaplanowano także zawody wędkarskie w Dzięczynie. Dni Ziemi Ponieckiej tradycyjnie odbędą się na stadionie sportowym w Poniecu. Szczegółowy plan imprezy wkrótce.

 

MiS, fot. arch.G24

Stronę odwiedziło 140162383 osób.
realizacja 2011: studio fabryka