BALIK KARNAWAŁOWY DLA DZIECI 2014

9.02.2014 r. w Waszkowie odbył się balik karnawałowy dla dzieci.

 

Już od samego początku nie było miejsca na nudę. Dzieci były przebrane za różnorakie postacie m. in. z bajek, mityczne stwory i za superbohaterów. Wszyscy mali uczestnicy mogli wziąć udział w wielu konkurencjach, np. w tańcu na gazecie, slalomie, zaczarowanych krzesełkach i w nagrodę otrzymać mnóstwo słodkości. Konkurencje doprowadziły do zdrowej rywalizacji, a dzieci dawały z siebie wszystko. Często dodatkowo rodzice swoich pociech dołączali się do konkurencji. Wśród uczestników nie zabrakło też przedstawicieli Rady Miasta i Gminy Poniec. Podczas imprezy na najmłodszycg mieszkańców czekały pyszne ciasta, słodycze i napoje. W przerwach przy muzyce przebierańcy tańczyli.
Wszystkie dzieci bawiły się rewelacyjnie, a świetlicę wiejską opuszczały z niechęcią. Na pewno z niecierpliwością czekają już na następną taką imprezę. 

Już od samego początku nie było miejsca na nudę. Dzieci były przebrane za różnorakie postacie m. in. z bajek, mityczne stwory i za superbohaterów. Wszyscy mali uczestnicy mogli wziąć udział w wielu konkurencjach, np. w tańcu na gazecie, slalomie, zaczarowanych krzesełkach i w nagrodę otrzymać mnóstwo słodkości. Konkurencje doprowadziły do zdrowej rywalizacji, a dzieci dawały z siebie wszystko. Często dodatkowo rodzice swoich pociech dołączali się do konkurencji. Wśród uczestników nie zabrakło też przedstawicieli Rady Miasta i Gminy Poniec. Podczas imprezy na najmłodszych mieszkańców czekały pyszne ciasta, słodycze i napoje. W przerwach przy muzyce przebierańcy tańczyli.
Wszystkie dzieci bawiły się rewelacyjnie, a świetlicę wiejską opuszczały z niechęcią. Na pewno z niecierpliwością czekają już na następną taką imprezę. 

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 140164133 osób.
realizacja 2011: studio fabryka