Nowa płyta taneczna

W roku 2012 mieszkańcy naszej miejscowości wraz z panią Sołtys oraz Radą Sołecką mogli się pochwalić budową muszli koncertowej, a zgodnie z planem na rok 2013 pragną się pochwalić zakończeniem budowy płyty tanecznej. Prace rozpoczęły się już 6 kwietnia, kiedy to młodzież zabrała się za sprzątanie placu, a następnie panowie Arkadiusz Sadowski i Waldemar Paris dokończyli sprzątanie oraz uporządkowali teren po budowie muszli

26 kwietnia br., pan Arkadiusz Sadowski swoim sprzętem wybrał ziemię pod budowę płyty., a młodzież z naszej wioski wyrównała ziemię na placu. Po takim przygotowaniu można było przystąpić do realizacji głównego zadania. Pan Waldemar Lisiecki z młodzieżą i Firmą pana Sebastiana Rosika wymieszali cement z piaskiem i przygotowali teren do układania kostki. Należy tu wspomnieć o panu Waldemarze Koniecznym, który dostarczał oraz częściowo sponsorował piasek, a pani Patrycja Biernaczyk przewiozła krawężniki i kostkę na plac budowy. Potem Firma pana Sebastiana Rosika ze Starej Krobi wraz z młodzieżą wykonała płytę taneczną, która jest naprawdę ładna.

Po kilku dniach pan Władysław Biernaczyk razem  z mieszkańcami wsi wyrównali plac ziemią. Nad całością prac przy budowie czuwał pan Edward Rosik – Przewodniczący Rady Sołeckiej i cały czas ją nadzorował.

Na ten rok zaplanowano jeszcze posadzenie drzewek oraz wysianie trawy na całym terenie, co z pewnością, przy pomocy mieszkańców i młodzieży, zostanie w najbliższym czasie wykonane.

Reasumując – można powiedzieć, że mieszkańcy i młodzież wsi Chumiętki, żadnej pracy się nie boją a wychodzą z założenia, że razem możemy więcej i jeszcze więcej !!!

 

Więcej zdjęć oraz filmów znajdziesz w linku podanym poniżej   http://www.chumietki.powiatgostyn.pl/Nowa_plyta_taneczna,8233.html

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 139175624 osób.
realizacja 2011: studio fabryka