Pierwsza prezentacja w tym roku

W niedzielne popołudnie 17 marca br. w naszej świetlicy odbył się wcześniej już zaplanowany pokaz chemii gospodarczej i kosmetyków oraz biżuterii klasycznej. Organizatorkami pokazu były członkinie KGW w Chumiętkach. Celem pokazu było przedstawienie nowych produktów firmy FM GROUP, kosmetyków dla całej rodziny, niezależnie od wieku, firmy FEDERICO MAHORA oraz ręcznie wyrabianej klasycznej biżuterii dla Pań firmy BIŻ - ART

Grypa trochę zaniżyła nam frekwencję, ale i tak prowadzący pokazy byli zadowoleni z liczby przybyłych w tym dniu dorosłych wraz z dziećmi. Jak zawsze podczas tego typu spotkań  nikt nie był zobowiązany do jakiegokolwiek zakupu przedstawianych produktów . W czasie prezentacji wszyscy uczestnicy mogli skosztować ciasta domowego i skorzystać z innych słodkości przygotowanych przez członkinie KGW. Przy kawie i wspaniałym cieście czas minął bardzo szybko i po 3 godzinach wszyscy uczestnicy udali się do domów.

 

Więcej zdjęć możesz obejrzeć Tutaj

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 140586154 osób.
realizacja 2011: studio fabryka