Podziękowanie!

Wypoczynek zimowy był zorganizowany przez Sołectwo Wycisłowo. Uczestniczyły w nim 53 dzieci z gminy Borek Wlkp., trwał od 03.02 - 07.02.2014r., został zarejestrowany i zatwierdzony w MEN o nazwie: wypoczynek w miejscu zamieszkania sygnatura: WIE/382/20140119. Zajęcia rekreacyjno sportowe odbyły się zgodnie z harmonogramem. Opiekę nad dziećmi sprawowała 5 osobowa, wykwalifikowana kadra pedagogiczna zatwierdzona przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Podczas wypoczynku została przeprowadzona kontrola sanitarna.

 Gmina Borek Wlkp. na organizację wypoczynku zimowego przeznaczyła 100zł  na każdego uczestnika (co dało 20zł dziennie), za które dziękuję w imieniu swoim i rodziców.

Organizotorowi wypoczynku udało się zaoszczędzić,   402zł. - które pozostały w kasie gmninej -( z myślą  o letnim wypoczynku młodzieży) .

Szczególne podziękowania kieruję do  Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu, który wspomógł sołectwo w organizacji  wypoczynku zimowego i przeznaczył  na ten cel kwotę 350zł.

Miło jest mi  również podziękować p. Piotrowi Jańczak właścicielowi sklepu spożywczego w Wycisłowie, który zaopatrzył nas w artykuły spożywcze typu  herbata, cukier, sok oraz pierniki. Dziękuję również stołówce przy szkole podstawowej w Borku Wlkp., która wypożyczyła nam termosy i  przygotowywała   każdego dnia pyszną, gorącą herbatę dla uczestników wyjazdów.

Dziękuję również rodzicom uczestników wypoczynku, którzy  zaufali organizatorom i na każdym kroku wspierali oraz pomagali w tym, aby dzieciom  zorganizować  perfekcyjnie wolny czas.

Nie było by zorganizowanych ferii bez kadry pedagogicznej pani Grażyny, Małgosi, Sary i Angeliki – dziękuję Wam, że byłyście  do dyspozycji dzieci w każdej chwili mimo narastających trudności i przeciwności.

Dziękuję  kierowcom za bezpieczną jazdę, a panu Piotrowi Radwan za zasponsorowanie sołectwu Wycisłowo kwoty  269zł na transport dzieci.

  Wam uczestnicy wojaży, dziękuję za to, że chętnie bierzecie udział w wypoczynku organizowanym przez sołectwo i dodajecie mi skrzydeł do dalszej pracy. Wszystkim, którzy wspomagali sołectwo w organizacji wypoczynku i zawsze nas mile przyjmowali    z całego serca  dziękuję .

   Róża Jędrosz

 kierownik wypoczynku


   Z  wytworami plastycznymi, które powstały podczas konkursu zorganizowamego w Nadleśnictwie Piaski i  z wypowiedziami uczestników na temat wypoczynku  można zapoznać się w galerii foto.

Milusińscy przepraszają za popełnione  błędy ortograficzne i charakter pisma, ale są dopiero na starcie swojej edukacji.

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
dziękirodzic, 2014-02-14 21:01:47
dziękujemy za zorganizowanie dzieciom ferii,były zadowolone i czekają na więcej
brawo p. Różorodzic2, 2014-02-16 18:26:24
Brawo pani Różo bardzo fajnie ,że takie coś pani zorganizowała. Dzieci zadowolone i czekają na następne!! dziękujemy
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 140138739 osób.
realizacja 2011: studio fabryka