Porażka seniorów z Orlą

Drugiej porażki z rzędu doznali piłkarze Zjednoczonych występujący w klasie okręgowej. Tym razem na własnym boisku ulegli Orli Jutrosin 2-3.

Pierwsza połowa to słaba gra Zjednoczonych. Zjednoczeni mieli problem ze skuteczną organizacją akcji. Znacznie groźniejsci byli piłkarze Orli, ale szczęśliwie bronił Maćkowiak. W 30 minucie był jednak bez szans i goście zdobyli zasłużoną bramkę. Zjednoczonym dopisało jednak szczęście.W 43 minucie obrońca gości przypadkowo odbił piłkę ręką w polu karnym, a jedenastkę na gola zamienił Wenderski. Pierwsza połowa 1-1.

Druga połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków Zjednoczonych. Najlepszej sytuacji nie wykorzystał Szwarczyński. Z czasem do głosu dochodzili goście, którzy mieli kilka dogodnych sytuacji, ale skutecznie bronił Maćkowiak. Jednak po kolejnych błędach zespołu trenera Gronowskiego Orla stzreliła 2 bramki. W doliczonym czasie gry rozmiary porażki zmniejszył Przemek Kaczmarek.

To druga z rzędu porażka Zjednoczonych. Martwi kolejna strata punktów na własnym boisku, tym bardziej, że w rundzie jesiennej spotkań przed własną publicznością jest znacznie więcej niż wiosną. Martwi również styl, bo chyba nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Zjednoczonych. Liczymy jednak na naszych zawodników i wierzymy w skuteczną grę w najbliższej kolejce w Śmiglu.

Skład: Maćkowiak - Hądzlik, Michałek, Walczak (Wlekliński), Bzdęga (Marek Józefiak), Kowalczyk (Kluczyk), Wenderski, Szwarczyński (Gronowski), Kaczmarek M., Kaczmarek P., Kędziora. /tekst dw/