Spotkanie Burmistrza Krobi z dziećmi z Chumiętek

Dnia 7 maja 2014 r. niecodzienny gość zawitał do Chumiętek. Był to Burmistrz Krobi pan Sebastian Czwojda, który w naszej świetlicy spotkał się z dziećmi i młodzieżą.

Pana Burmistrza, dzieci i młodzież powitała pani sołtys Agnieszka Sudolska. Okazało się, że głównym celem wizyty włodarza naszej gminy było przekazanie dzieciom i młodzieży szkolnej odblasków, które mają służyć zapewnieniu bezpiecznej drogi do szkół.
W trakcie spotkania pan Burmistrz zadał dzieciom i młodzieży pytanie, czego brakuje im w świetlicy. Braków dzieci wymieniły bardzo wiele, ale czy zostaną one  uzupełnione?
W spotkaniu uczestniczyło również kilka członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Chumiętkach. Pan Burmistrz pogratulował im zajęcia I miejsca w powiatowym plebiscycie na najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich w powiecie gostyńskim.
Spotkanie zakończyła wspólna fotografia pana Burmistrza z przybyłymi dziećmi.

 

Więcej zdjęć oraz film znajdziesz Tutaj

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 139995454 osób.
realizacja 2011: studio fabryka